desir3.jun.pl Strona Główna
ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Build Gunera
Autor Wiadomość
Cathy 

Wysłany: 2009-02-18, 13:23   Build Gunera  

Uszanowania,

opowiem wam o tym jak zbudowałam swoją postać.

Shot 5class
wymaksowany daje skila dalekiego strzału. Warto bo jest to najlepszy sposób na bezbolesne zlurowanie mobka.

Rapid
obecnie 2c-5r
na 1c wybrałam seven samurai, ktory długo wstrzymuje mobka od ataku
2c5r dodaje 10 pkt many więc warto
na 3c jest ju bardzo ilny skil.

wraz z rapid rośnie
Gun Knowdlege 3c i rośnie
każda clasa zwiększa damage.
skil przydatny dla chain expertis. polecam maxowac

bardzo ważnym jest
Counter 1c
Tu nieco o technice gry.
gdy jesteś sam albo wszyscy dedli i sam na sam jesteś z mobkiem bardzo się przydaje.
oczywiście w starciu bezposrednim. Twój demon powinien nie dopuszczac wroga do ciebie dlatego powinien atakowac gdy tylko ty nie załadujesz shota. demon wtedy utrzymuje bezpieczną odległośc wroga od Ciebie. Counter pomaga gdy Twój demon dednie. włączasz wtedy na przemian countery i możesz to robić długo aż przeciwnik zginie.

drugim istotnym wsparciem jest
......edit.....
ponizszy skil odradzam, skasowałam go gdy robiłam magic control.
Guard 1c
masz wtedy dwa guardy. pierwszego nie uzywam, tylko ten ze stunem - Stun Guard
znowu o technice
Counter jest świetny ale nie działa na rush zawsze. wtedy lepiej jest użyć stun guard. Gdy widzisz że wróg go włacza - ten czerwonyy płomień. Wtedy nasz guard sprawdza się świetnie. i tu nalezy wytrenować, zaraz po guardzie tym włączaj rapid - musisz to zrobić szybko- jak trenowałeś w virtualu sam zobaczysz dlaczego. po guardzie mobek nieruchomieje a tu go seven samurai. potem znowu counter.

COunter i guard to wsparcia, wykorzystywane gdy mobek jest w bezpośrednim zwarciu z Tobą. Jak to mnie nauczyła kiedyś IchiaPL - w grze chodzi o to by nie dopuszczać ich do siebie. i właśnie tę role te skile pełnią.

To są najważniejszcze skile.
przydaje się mieć 3 rodziaje broni ze sobą, tak abyś mógł atakować mobki któe są wrażliwe na LNG range- pistolety, spread - shout gunt, penetrate - karabiny

Teraz czas na opcje i rozwój postaci.

Niestety nie zawsze gun ma łatwo, bo nie wszystkie mobki są wrażliwe na strzały.
Dlatego :

Destruction Magic 0c 5r
bo wtedy posiadasz czary ofensywne, któe wraz z kamieniami - zawsze noś kilka agi i mrozu, ewentualnie prąd. Uzywasz wtedy czarów na przemian z kamieniami.

Niestety, czasem i na to mobki są niewrażliwe.
Dlatego
Atak 1c
i do swojego ekwipunku dodajesz miecz. najlepiej ulepszony przez Cabinet, a często taki z wolnymi slotami dropi. Zakładasz miecz i do roboty się bierzesz.

I powstaje mieszanka. Wiem to dziwne, ale jeśli bywa że grasz samemu inaczej sobie nie poradzisz. Jeśli masz silnego demona, który będzie ci towarzyszył ty swoimi strzałmi będziesz pomagac demonowi który bije mieczem. Niestety tak to wygląda. guner ma miec demona z mieczem, ewentualnie z magią, ale to się sprawdza tylko odrobinę.

Jako wsparcie mozesz dodać również:
Curative Magic 0c 5r
tyle starczy abyś mógł siebie leczyć i debufa rzucić. Wbrew pozorom, magi będziesz miał mnóstwo a czasem warto doładować demonka albo siebie.
suport Magic 0c 1r
masz skila któy dodaje defa, rzucaj 4 razy na siebie lub demona.
Obydwa szybko rosną a są dość przydatne.

ja dodałam rónież
Survival Tehniques 1c
nie mam hotów ani criticali na sobie praktycznie żadnych.

w sumie wykorzystane mam ponad 16000 expertisów
do tych skili dodałam talk 0c 5r i threaten 0c 2r. Choć ich mało jest, nie mam problemów z przekonywaniem mobków.To i tak każdy robi według uznania.

Podsumowanie.
Wyspecjalizowany guner z shotem i rapidem na odpowiednim poziomie to podstawa.
obecne statystyki:
podstawa (efekt końcowy)
siła 3 (4)
magic 9 (6)
vitality 4 (5)
intelig 11 (11)
sped 45 (51)
lucky 9 (11)

Kwestia dodge
Według opisu przydatny zarówno przeciw CLS i LNG, ale nie uzywam bo nie lubie. wydaje się byc skuteczny, ale nie spotkałam nikogo kto by to trenował. Fakt że włącza się szybko może zachęcić do wykorzystaniaa przy ataku bezpośrednim. Kto używał niech opisze.

Chain expertise
tego nie opisuję, może ktoś inny się wykaże.
masz do wyboru dwa

..........
nie chce mi się tego edytować ale wszystkie poboczne skile są raczej denerwujące gdy chcesz mieć wymaxowany magic bulet.

wymagania dla chain Magic Bulet.:
magic control 1c - z questa pobocznego za 5 makanda stones
shot 2c
gun know2c
curse magic 2c

----------
daruj sobie komentarze, zrobiłam tak jak chciałam.

REKLAMA 

Wysłany: 2009-03-16, 14:39     

HolloW 

Wysłany: 2009-03-16, 14:39     

"wymagania dla chain Magic Bulet.:
magic control 1c - z questa pobocznego za 5 makanda stones
shot 2c
gun know2c
curse magic 2c"

gun Know 1c wystarczy

Odpowiedz do tematu