desir3.jun.pl Strona Główna
ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Alignment
Autor Wiadomość
Mitzrael

Administrator

Wysłany: 2009-02-22, 23:16   Alignment  

W świecie Shin Megami Tensei Imagine Online, są 3 przyporządkowania (alignment’s) – Law, Neutral, Chaos.
Law – jest przyporządkowany do istot boskich
Chaos – istoty o mniej przyjemnym nastawieniu
Neutral – Łącznik pomiędzy tymi dwoma skrajnymi punktami.

Rozpoczynając swą przygodę w świecie Megatena każdy gracz rozpoczyna będąc przyporządkowanym do grupy neutralnej. Zaczynając od actu 8, gracz zaczyna decydować o tym, na którą stronę chce przejść. Odpowiadając na pytania, które zadają NPC, wpływamy na postawę naszej postaci, więc ostrzegam, przed actem 8 dobrze zastanówcie się, do której strony chcecie należeć.

Oczywiście bycie graczem jednej z 3 stron nie jest tylko ot takim symbolem swoich przekonań. Ma to głębsze podłoże. Mianowicie, gracz Law, chcąc przyzwać na ten przykład Angela, będzie płacił małą ilość magnetite. Jednakże, gdy będzie chciał przyzwać jakiegokolwiek Demona ze strony Chaos, suma Magnetites, będzie ogromna, przez co posiadanie Demonów ze strony Chaos staje się nieopłacalne dla gracza, który jest po stronie Law.

Jak już wczesniej wspominałem, odpowiadając na pytania podczas actów, wybieramy strone, jednakże istnieje jeszcze jedna możliwość. Każdemu może się zdarzyć, że pomyli odpowiedzi i nagle pojawi się po przeciwnej stronie niż chciał. Wtedy jest jeszcze jedno wyjście. Mianowicie dotacje do Kościołów. Jeżeli jesteś po stronie Law, a chciałeś być Chaos pozostaje ci tylko iść do Gania Church i zapłacić jednemu z księży 50.000 macca. Przesunie to nieco kwadracik w stronę Chaosu. Trzeba będzie wtedy powtarzać tę procedurę aż do momentu uzyskania pożądanego skutku ^^

Lista Demonów z podziałem na Alignment

REKLAMA

Wysłany: 2009-02-22, 23:20     

Ag1to3

Wysłany: 2009-02-22, 23:20     

No i pięknie oby tak dalej :-D

KageBushin 

KGKage

Wysłany: 2009-03-09, 12:53     

piknie piknie tylko jescze jeden szczegolik
align nie tylko na koszt demcow wplywa ale rowniez na ceny w sklepach w miastach chaos law i neutrall , oraz na koszt napraw w danych miastach

Shyrka 

ShyrkaTheArcher

Wysłany: 2009-04-15, 14:08     

heh fajnie ale jak przeglądałam te kompedium z podziałem to w Ramce "Fairy" był "Lion Dance Frost" ten frost nigdzie go nie widziałam on wogóle istnieje????????

KageBushin 

KGKage

Wysłany: 2009-04-15, 15:39     

istnieje ale tak samo jak ta specjalna lilim mozna dotac z konkorsow(lub bodajze z triple fusion)

Shyrka 

ShyrkaTheArcher

Wysłany: 2009-04-15, 16:43     

KageBushin napisał/a:
istnieje ale tak samo jak ta specjalna lilim mozna dotac z konkorsow(lub bodajze z triple fusion)

A poco 2 raz piszesz? XD
Raz wystarczy ale nawet fajnie wygląda fajnie by było mieć coś takiego XD

KageBushin 

KGKage

Wysłany: 2009-04-15, 18:18     

blad forum zapisalo mi sie 2 razy

Odpowiedz do tematu