desir3.jun.pl Strona Główna
ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysł Na Usprawnienie Klanu ^^

Co uważasz o moim pomyśle?
Popieram w całości
36%
 36%  [ 4 ]
Popieram ale coś bym zmienił/zmieniła lub dodał/dodała
45%
 45%  [ 5 ]
Nie podoba ale mam pomysł co poprawić
9%
 9%  [ 1 ]
Nie podoba mi się w ogóle
9%
 9%  [ 1 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
IchiaPL 

Masterka ;3

Wysłany: 2009-01-27, 21:52   Pomysł Na Usprawnienie Klanu ^^

A więc bez owijania w bawełnę przejdę od razu do rzeczy.

Zauważyłam, że ostatnio coraz gorzej dzieje się w naszej gildii.
Mianowicie dużo fajnych osób odchodzi albo osoby niskolevelowe przestają nagle grać.
To źle wróży na przyszłość.

A więc postanowiłam z tym walczyć!!

Przygotowałam kilka punktów które powinno moim zdaniem się stosować:

1) Po pierwsze nie przyjmować byle kogo do klanu
Chodzi o to żeby najpierw znać osobę którą się zaprasza do klanu i żeby ona sama była na tyle odpowiedzialna żeby nie wychodzić od tak sobie nagle z klanu. Trzeba mieć zaufanie do takiej osoby czy coś xP

2) Najlepiej byłoby ustawić jakieś ograniczenie levelowe czy coś podobnego.
Proponowałabym na początek przyjmować osoby dopiero od 15 levelu ponieważ uważam że taka osoba powinna już zaznajomić się z grą i zdecydować czy mu się podoba czy nie i czy ma zamiar poświęcić jej więcej czasu.

3) Dobrze by było mieć też limit nieobecności.
Przyjęłabym na przykład tydzień nieuzasadnionej nieobecności której przekroczenie liczyłoby się z wyrzuceniem z klanu. Zapobiegłoby to przepełnieniu Klanu "nieodpowiedzialnymi" graczami którzy szybko kończą grę albo o niej zapominają. Dłuższą nieobecność zgłaszałoby się na forum albo do Mastera lub Submasterów z dokładnym okresem i przyczyną nieobecności. MUSI BYĆ JAKIŚ PORZĄDEK!! xP

4) ...zapomniałam już co miało być 4 ;P

A więc zakańczam moje wywody mając nadzieję, że znajdę zrozumienie wśród Mastera, innych Subów a także wśród Członków Klanu Desir3. Bowiem Jest to próba wzmocnienia wewnętrznego Klanu i jego twórczyni ma wyłącznie dobre intencje ;3 ;-) ;-) ;-)

REKLAMA

Wysłany: 2009-01-27, 22:43   

Mitzrael

Administrator

Wysłany: 2009-01-27, 22:43   

Uh, czuję się w obowiązku się ustosunkować do tego, co napisała Ichi...

1. Z tym się mogę zgodzić w 100%, tylko tak...
2. Łączy się to z punktem 1, wiec tak piszę. Mianowicie, Desir3 jest polską gildią, i z tego co mi wiadomo, jedyną, toteż dyskryminacja osób nieznanych nam, albo przyjmowanie od 15 lvlu podcina nam skrzydła w pewnym stopniu. W teki wypadku trzeba by było przejść do systemu podań i tak dalej, na co pozwolić sobie mogą tylko gildie z dłuugim stażem i poważaną pozycja w świecie gry. My niestety takowej pozycji nie mamy ^^'''

3. Z tym się zgodzić mogę jak najbardziej. Nieobecności nieusprawiedliwione muszą być w jakiś sposób karane. Ja bym to zrobil tak:
- tydzień nieobecności i się osoba pojawi, upomnienie, po upomnieniu powtórka takiej sytuacji - wydalenie z klanu
- powyżej tygodniowa nieobecność - natychmiastowe wydalenie.

Dziękuję za uwagę ^^

Reki 

Wysłany: 2009-01-27, 22:50   

Ok, Ichi racja ze lepiej znac dana osobe przed dodaniem tu sie zgadzam.
Jeśli chodzi o limit lvl to tak średnio bo ja 15 lvl to w 1 dzien nabilbym gdyby mi sie gra nie sciagnela o 19:00 i gdybym nie musial na ciebie czekac xq.
Ten limit nieobecnosci tez dobry pomysl ale moim zdaniem najlepiej dac mu ten tydzien i potem 2-3 dni na usprawiedliwienie i ewentualne poinformowac ze go nie bedzie dluzej.
To tyle jeśli chodzi o twoje pomysly

W glowie mi sie rodzi taki pomysl ze moze by jakos uatrakcyjnic jakos zycie naszego klanu zeby ludziom czas umilic i zostali z nami dluzej ale jeszcze nie mam kompletnego pomyslu jak to zrobic

IchiaPL 

Masterka ;3

Wysłany: 2009-01-29, 08:32   

Uważam, że Mitzu jak zwykle świetnie uzupełnił i poprawił moją wypowiedź. ;3

Więc jego punkty też proszę brać pod uwagę. ^^

Co do Rekiego to myślę że z tym uatrakcyjnieniem życia Clasowego powinieneś iść do działu o Eventach jeżeli dobrze pamiętam xP

yuninan 

Greyna

Wysłany: 2009-01-31, 23:39   

Pierwszy i drugi punkt podoba mi się, ale co do tygodniowej nieobecności miałabym lekkie opory ponieważ chodzę do dwóch szkół i tylko w poniedziałki mam czas żeby w ogóle pograć lub odpocząć a to znaczy, że po feriach będę cały czas na czarnej liście. No chyba żeby założyć wątek na forum z tematem usprawiedliwienia.

Mitzrael

Administrator

Wysłany: 2009-02-01, 00:06   

[offtop]Przecież jest taki temat - Nieobecności ;p [/offtop]

Gość

Wysłany: 2009-02-07, 16:47   

hmm zgadzam sie z ichia ale 1 punkt to moze tak w polowie. nie zapominajmy ze mamy 100 miejscowek w klanie i trza je jakos zapelnic gdy dojdziemy do 90 miejsc wtedy warto sie zastanawiac kolgo wywalic....a swoja draga to kady czlonek klanu powinien sie zapisac n te stronke i poznac zasady klanu. I to samo sie tyczy tego co mowi Mitzrael. zapisza sie oglasza ze nie bedzie ich od tad do tad na nieobecnosciach i gra muzyka

KageBushin 

KGKage

Wysłany: 2009-02-07, 16:49   

to byl moj post ten ostatni

Serrani 

Wysłany: 2009-02-22, 21:02   

A moze zamaist robic nowy klan poprostu wywalic nieaktywnych :) I wszystko bedzie pieknie a i mniej ludzi w klanie :)

Cathy 

Wysłany: 2009-02-22, 21:07   Re: Pomysł Na Usprawnienie Klanu ^^

IchiaPL napisał/a:
A więc bez owijania w bawełnę przejdę od razu do rzeczy.

Zauważyłam, że ostatnio coraz gorzej dzieje się w naszej gildii.
Mianowicie dużo fajnych osób odchodzi albo osoby niskolevelowe przestają nagle grać.
To źle wróży na przyszłość.

A więc postanowiłam z tym walczyć!!

przestają albo przerywają niektózy co tydzieńtylko grają. czy to z nimi you wont fight?

IchiaPL napisał/a:

1) Po pierwsze nie przyjmować byle kogo do klanu
Chodzi o to żeby najpierw znać osobę którą się zaprasza do klanu i żeby ona sama była na tyle odpowiedzialna żeby nie wychodzić od tak sobie nagle z klanu. Trzeba mieć zaufanie do takiej osoby czy coś xP

sprzeciw - przyjmować każdego polaka - świeże miesko na acty nowy człowiek, jak mu sie spodoba zostaje, jak gra mu sie nie spodoba można usunąc jak go już nikt nie widział

IchiaPL napisał/a:

2) Najlepiej byłoby ustawić jakieś ograniczenie levelowe czy coś podobnego.
Proponowałabym na początek przyjmować osoby dopiero od 15 levelu ponieważ uważam że taka osoba powinna już zaznajomić się z grą i zdecydować czy mu się podoba czy nie i czy ma zamiar poświęcić jej więcej czasu.

no tak ograniczenia są dla elit, my dopiero co wyszlismy z robienia actow, co poniektórzy.
jesli zrobimy ograniczenia czeka nas powolne expienie bez wsparcia actow nowych czlonkow. kazdmu ma prawo gra sie nie spodobac

IchiaPL napisał/a:

3) Dobrze by było mieć też limit nieobecności.
Przyjęłabym na przykład tydzień nieuzasadnionej nieobecności której przekroczenie liczyłoby się z wyrzuceniem z klanu. Zapobiegłoby to przepełnieniu Klanu "nieodpowiedzialnymi" graczami którzy szybko kończą grę albo o niej zapominają. Dłuższą nieobecność zgłaszałoby się na forum albo do Mastera lub Submasterów z dokładnym okresem i przyczyną nieobecności. MUSI BYĆ JAKIŚ PORZĄDEK!! xP

bez sensu, bedzie tak że mnie nie bedzie i 2 tygodnie, nie zamierzam zgłaszać sie ze mnie niebedzie, albo przepraszam ale jade do babci na wekend. nie jest wymagana mojaobecność dla funkcjonowania gry ani klanu, to nie jest gra PBEM gdzie każdy musi byc. a usprawiedliwianie się, co to szkoła?

Brak mi w tych zasadach innej rzeczy.
1.
Jesli wchodzisz do dunga lub pomagasz przy akcie upewnij sie czy masz tyle czasu aby go skonczyc razem z innymi. w przeciwnym razie osłabisz ich skład gdy opuscisz party i narazisz na strate expa
2.
nie każdy lubi jak przeklinasz na czacie klanu.

Ag1to3

Wysłany: 2009-02-22, 22:41   

cathy ? do twojego punktu pierwszego ... zdarza się D/C albo nagła potrzeba (rodzice , dzieci)
a do drugiego ... zdarza się że się wymsknie a jak ktoś nagminnie to robi niech się nauczy pisać **** aby nie waliło chamstwem po oczach :D

Seirei

Wysłany: 2009-02-22, 23:03   

lol ... cathy co do pierwszego pkt . ktos moze poprostu miec dosc . nie spodobac mu sie party albo cos ... swiat sie nie zawali jak stracisz 5 procent expa :) zaloz nowe party poprostu i szafa gra ;] moze tez byc tak jak wspomniala osoba nade mna DC albo inny powod ... czy jak sie zacznie a ja np. zlapie laga i wyjde z gry zdenerwuje sie i juz nie wejde to powinienem zostac wyzucony z klanu ;> a co do drugiego pkt. mowisz ze to nie jest szkola no wlasnie ... wiec niektore osoby poprostu zucajac miesem odreagowuja ... moze powinny troszke bardziej nad soba panowac ale zucic Kur** raz na jakis czas ... kazdemu moze sie wymsknac prawda? to chyba nic zlego... to chyba juz nie przedszkole o.O prawda? Chyba juz kazdy slyszal i czytal wszystkie przeklenstwa w jezyku polskim ... jak nie to niech wyjzy na chwile przez okno na pierwszy lepszy mur ... tam jest tego pelno :) Faktem jest tylko ze przy damach powinno sie chociaz troche ograniczac... no ale coz to zalezy jeszcze od nastroju... dobra rozpisalem sie ale wszyscy wiedza o co mi chodzi prawda? ;]

Funny 

aka. Funshooter

Wysłany: 2009-02-23, 07:53   

Sei napisał wszystko co chciałem napisać . thx . [taki mały offtop . Chciałem pokazać , że ktoś popiera jego zdanie . ]

________
M by Ag1to3
jest za co przepraszać !! :-P

http://www.streemo.pl/Funshooter
Ostatnio zmieniony przez Ag1to3 2009-02-23, 14:36, w całości zmieniany 1 raz  

HolloW 

Wysłany: 2009-03-07, 09:18   

ja mam pomysł jak usprawnić klan .... może by nasza liderka pokazywała się częściej w grze....
rozumiem że możesz czasu niemieć ale w tym problem ze nie tylko mi to przeszkadza ...
każesz członkom klanu usprawiedliwiać czemu ma ich w grze niebyc jakiś czas może zacznij od siebie i też się usprawiedliwaj
może na forum dużo piszesz i się starasz ale prowadzisz klan przez Forum a w grze już tego nierobisz ...

KageBushin 

KGKage

Wysłany: 2009-03-07, 10:47   

Tym razem zgodze sie z hollow czlokom przydala by sie twoja obecnosc,chociaz absolutnie rozumiem ze sie sama gra nie zyje i moglabys faktyczie pisac ze cie nie baedzie w danym dniu jako ze mowilas ze sprawdzasz forum codziennie(a moglabys chociaz na shout box napisac ze cie dzis niema),ale lu ja jestem bardzo wyrozumialy i nie naciskam

Odpowiedz do tematu