desir3.jun.pl Strona Główna
ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: IchiaPL
2009-03-01, 18:34
Nowy Klan

Co o tym sądzisz?
Jestem za
82%
 82%  [ 14 ]
Jestem przeciw
17%
 17%  [ 3 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
Mitzrael

Administrator

Wysłany: 2009-02-22, 20:38   Nowy Klan

Podczas rozmów przeprowadzonych przez naszą masterkę oraz większość subów wyszla inicjatywa, by zrobić nowy klan. Wyszło by to na dobre wszystkim, takie jest moje zdanie, z którym nie wszyscy się zgadzają. Ogolnie chodzi o to, by w nowym Klanie zebrać ludzi aktywnych w grze, zeby nie było sytuacji, zę 3/4 osób nie gra już. Po drugie, zmienili byśmy nazwę i wtedy skończyły by się posądzenia, ze jesteśmy kopią klanu 'Desire'. Po trzecie, przenieśli byśmy klan do Arcadii, gdzie u pani przy Home Point mogli byśmy pobierać 1 Arcadia Traesto raz na dzień z tego co wiem.

Teraz pytanie do klanowiczów, co sądzicie o rozwiązaniu tego klanu, na rzecz nowego klanu?

REKLAMA 

aka. Funshooter

Wysłany: 2009-02-22, 20:40   

Funny 

aka. Funshooter

Wysłany: 2009-02-22, 20:40   

Mi się pomysł nie podoba . Po 1 co was obchodzi to , że ktoś mówi , że jesteśmy kopią Desire ? Niech się sobą zajmą . Po 2 .. Wywalcie poprostu nieaktywnych . Takie jest moje zdanie .

http://www.streemo.pl/Funshooter

Kamatari

Wysłany: 2009-02-22, 20:41   

jestem za (chociaż będę grał głównie w weekendy ) tylko jaka nowa nazwa? desir3 pasowało do tego cyberpunku

Reki 

Wysłany: 2009-02-22, 20:50   

Katamari to znaczy ze wiesz co to znaczylo XD
generalnie zostalem przekonany i jestem ze, a znajac Ichi nasz nowy klan bedzie mnial w nazwie cos z kotem albo czyms XD

Angrist 

Wysłany: 2009-02-22, 20:53   

Jestem za, powody które przytoczył Mitz całkowicie mnie przekonują.

Kamatari

Wysłany: 2009-02-22, 20:54   

Ichia zdecydowanie musi lubić rasę nekomatów aż się boję żeby nie dorwała jakiegoś forum na którym dawałem moje rysunki (może i jakoś idzie nauka ale mam problem z symetrią) zarżnęła by mnie jak by to zobaczyła...moim zdaniem lepiej na forum przeprowadzić potem jakąś ankietę na ten temat

Mariusz 

Wysłany: 2009-02-22, 20:55   

Ja takze jestem za, uwazam ze to dobry pomysl.

Daro

Gość
Wysłany: 2009-02-22, 20:58   

Moim zdaniem pomysł ze zmianą klanu jest dobry bo naprawde po co trzymać osoby które dawno opuściły grę...lepiej żeby klan miał osoby o wysokim lvlu ktore grają bo jeżeli są takie osoby które graja tak sporadycznie to po co takim osobom klan... Mi sie nazwa i osoby które są w klanie podobają wiec nie mam żadnych zastrzeżeń więc decyzja należy do administratora ale jeżeli chodzi o mnie to ja będę za tym pomysłem

okodenPL

Wysłany: 2009-02-22, 21:12   

jestem za (chociaz mozna by bylo wywalic tylko nieaktywnych graczy)

IchiaPL 

Masterka ;3

Wysłany: 2009-02-22, 21:20   

Ludzie ja nie mam zamiaru dawać nazwy klanu z neko w nazwie chociaż mam obsesję małą na ten temat ;3

Razem z subami wymyślimy jakieś proste ładnie brzmiące nazwę dla clanu jeżeli zajdzie taka potrzeba. zrobi się też temat na forum i będzie dobrze ;3

A właśnie jestem za. Ponieważ zmiana siedziby klanu da nam więcej niż same czyszczenie. ;3

-------------------------------------------------------------

Fryzu

Wysłany: 2009-02-22, 21:28   

Lol... o_o czytacie mi w myslach. Mialem wlasnie zalozyc nowy klan xD ale nie mialem pojecia ze takie cos sie tu szykuje o.o oczywiscie ze ZA i to jak najszybciej ;p

KageBushin 

KGKage

Wysłany: 2009-02-22, 22:43   

Dobra moze nazwe by zmienic i zgdzam sie ze subowie powinni miec narade w tym temacia(zwlaszcza ze sam jestem subem)Ogolnie zgadzam sie na nowy klan z siediba gdzie indziej niz homeIII(w koncu juz nie jestemy newbie) ALE...zeby tworzenie nowego klanu nie bylo chaotyczne to radze zrobic w nastepujacy sposub:
1 jedna zaufana osoba tworzy nowy klan w arcadi z nazwa jaka uzgodnilismy(w tym samym czasie stary klan jescze istnieje)
2 pokoleji osoby bede wypisywac sie ze starego klanu i wchodzic do nowego(osoby ktore nie sa w temacie i nie czytaja forum beda uswidamiane w trekcie gry prsze subow i mastera dopuki wszyscy aktywni nie bede przetransferowani do nowego klanu)Ten proceder trwal by prze tydzein
3po wymienionym wczesniej tygodniu masterka oraz ostatni subowie rozwiazuja stary klan
i zostaja przyjeci do nowego klanu
4osoba zaufana z 1 punktu przekazuje mastera Ichi wtedy ichi przywraca swoich generalow(subow)
5 tworzenie nowego klanu zakonczone pomyslnie.

Mitzrael

Administrator

Wysłany: 2009-02-22, 22:47   

Co do procedury, którą przedstawił Kage... Zgadzam się na nią w 100%. Też myślałem o jakims stopniowym przerzucaniu się z klanu 1 do klanu 2. Nie będzie chaosu wtedy takiego ^^ Dlatego subowie muszą się naradzić jak to zrobimy. Pewnie będzie jeszcze jedno zebranko takie jak dzisiaj ^^

Funny 

aka. Funshooter

Wysłany: 2009-02-23, 07:57   

O Kage zaje*iście to wymyślił . Jak Wam tak zależy na zmianie klanu . Proszę bardzo . Ale jedna rzecz... Dlaczego ..... arcadia...

http://www.streemo.pl/Funshooter

Mitzrael

Administrator

Wysłany: 2009-02-23, 11:20   

Ponieważ więszka ilość osób, z tego co mi wiadomo, jest Law, dlatego to miejsce będzie lepsze niż Souhonzan.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi