desir3.jun.pl Strona Główna
ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Okrągły Stół
Autor Wiadomość
Kamatari

Wysłany: 2009-03-10, 18:29   

ile się nie mylę hollow nie należysz do klanu i nie masz suba ani żadnych względów u nich - streszczając nie masz w ogóle prawa kandydować...no chyba że pod moją nieobecność wróciłeś i wszystkim po przepraszałeś za chamskie zachowanie....

REKLAMA

Wysłany: 2009-03-10, 18:36   

Mitzrael

Administrator

Wysłany: 2009-03-10, 18:36   

1. Hollow wrócił do klanu.
2. Jeżeli chodzi o zmianę lidera, no cóż, ja uważam, że Ichi sobie radzi, a lider non stop w grze potrzebny nie jest. Wystarczy rozruszać forum i lider będzie mógł spokojnie ogarniać co się dzieje. Od tego są subowie, zeby ewentualnych nowych członków przyjmować i instruować co i jak. Ale cóż, jak wam lider nie odpowiada, to proszę bardzo zmieniajcie, ale jedno mogę powiedzieć na pewno. Lubię Hollowa, ale do roli lidera się nie nadaję, dlatego Hollow lider = ja odchodzę do Reverta ;p

Kamatari

Wysłany: 2009-03-10, 19:14   

Cytat:
1. Hollow wrócił do klanu.

więc przepraszam

ale i tak osobiście nie zagłosuje to mogło by zmienić ilość członków szybciej niż nieobecności Ichi nie uwierzę że w tydzień zmieniłeś charakter, tak jak Mitz popieram iż wystarczy rozruszać forum morzę jak Ichia nie będzie mogła przez tydzień wejść to niech jakiś sub jej wyśle mini raport ogólny

Ag1to3

Wysłany: 2009-03-10, 20:03   

hollow sie nie nadaje ... co do zmiany jestem przeciw :
1. ichia chociaz nie jest ostatnio czesto w grze to i tak na ile moze udziela sie na forum
2. nie widze wsrod czlonkow osoby godnej miana lider
3. zmiany w tym guild nigdy na dobre nie wychodzily...

KageBushin 

KGKage

Wysłany: 2009-03-10, 20:38   

agito ma racje nam "zmienianki" nie wychodza pozatym moze byc taki martwy sezon w tej chwili w grze ale wierze ze zla pasja sie odwroci i tez uwazam ze ichia daje rade
hollow bez kitu lubie cie i al ale na lidera to sie nie nadajesz. Chociaz ze przez ostatni tydzien widze wiele u ciebie zmian na lepsze, ale jescze musisz popracowac

Qvaku

Wysłany: 2009-03-11, 09:31   Re: Zmiana Lidera

HolloW napisał/a:
... albo kto chce zostac liderem i wogule ile osob tak naprawde jest za zmiana lidera;p

Hollow prosiłeś mnie wczoraj o moje zdanie na ten temat. Po głębszych przemyśleniach przy chłodnym piwku doszedłem do wniosku że nie mam za dużo do powiedzenia w tej sprawie. Jestem z wami zbyt krótko aby decydować o takich (ważnych?) sprawach. Faktem jest że rzeczywiście Ichia nieco za rzadko się loguje. Osobiśie mnie to nie przeszkadza jednak wiem, że na dłuższą metę taka sytuacja drastycznie oddziałowywuje na współpracę i zgranie w klanie/gildii. Ostatnimi czasy przewijałem się przez wiele gier MMORPG. Zdarzyło się że dwukrotnie byłem twórcą, a tym samym liderem Gildii. Mnie zawsze chodziło o to by panowała miła atmosfera i współpraca pomiędzy członkami. Niekiedy jednak trzeba było zarządzić twardą ręką i zlikiwdować problem który zagrażał poprawnemu funkcjonowaniu Gildii.

Nie będę wnosił o zmianę lidera w jakikolwiek sposób. W pewnym sensie znalazłem rozwiązanie które sprawdziło się w moim przypadku i wciąż sprawdza we wszelkich typach gier. Mianowicie chodzi mi o komunikator głosowy. Jestem skłonny zafundować nawet prywatny serwer. Nie są to duże koszta i od tego nie zbiednieje. Nawet Ichia będzie mogła w czasie nauki przesiadywać z nami i rozmawiać o wszystkim jednocześnie mając stałą wiedzę o tym co dzieję sie w Order.

Zastanówcie się nad tą propozycją.

IchiaPL 

Masterka ;3

Wysłany: 2009-03-11, 16:18   

Ok, w związku z tym, że ta rozmowa dotyczy również mnie to postanowiłam się wypowiedzieć.

Hollow apeluję teraz do ciebie. To że mnie nie ma tak często w grze nie jest spowodowane moimi złymi chęciami tylko sam wiesz czym. Poza tym może przypomnę że ja codziennie po kilka razy sprawdzam Forum i staram się uczestniczyć w życiu Clanu chociaż na nim. I jeszcze cię powiadamiam, że po to są Subowie Hollow, żeby pomóc ogarnąć Liderowi sytuację bo nie zawsze Lider może sam sobie poradzić. I jak Lidera nie ma to Subowie powinni go chociaż informować o sytuacjach w Clanie. Ja chcę jak najlepiej dla tego Clanu i staram się jak mogę...

I jeszcze jedno Hollow:
Nie masz żadnych szans na dostanie lidera ode mnie z powodu którzy inni już wymienili

-------------------------------------------------------------

HolloW 

Wysłany: 2009-03-11, 22:16   

tak serio to mi obojetne czy bym mial lidera czy nie... na clanie coraz czesciej sie pojawia dyskusja nad tym liderem wiec napisalem :P
"albo kto chce zostac liderem i wogule ile osob tak naprawde jest za zmiana lidera;p"
niewiem czy ktos wogule na to zwrocil uwage ale doszedlem do wniosku ze jezeli ja sie nieodezwe to ciagle bedzie taka bezsensowna dyskusja na temat lidera... ichia ja rozumiem ze masz malo czasu pisze bo takiego tematu niebylo a na chacie w clanie ciagle sie o tym dyskutuje... napisalem ze ja moge sprobowac dlatego ze niemialem na kogo "glosowac" ...
powiewaz ten problem sie pojawia to niewiem czy ktos pomyslal ale teraz jak sie znowu bedzie pojawiac na ten temat dyskusja to mozna odpisac cos w stylu "byla dyskusja czemu sie nieodezwales " albo "byla dyskusja i postanowiono inaczej"
"I jeszcze jedno Hollow:
Nie masz żadnych szans na dostanie lidera ode mnie z powodu którzy inni już wymienili"
powaga mi nawet na tym niezalezy... poprostu uznalem ze tak bedzie najlatwiej sprawic zeby sie ktos w koncu odezwal i zakonczyc sprawe raz na zawsze....
"ja bywam na servie wiec ten problem bylby z glowy i bylbym na biezaco z tym co sie w clanie dzieje a przynajmiej do czasu az niebedziecie mnie mieli dosyc albo znajdzie sie ktos kto do tej roli by pasowal..."
ktos wogule zauwazyl ze prubowalem tutaj powiedziec ze dlugo nawet bym niezamiezal byc bo nawet jesli to bym oddal komus i tak serio od poczatku wiedzialem nawet ze nikt by sie niezgodzil to jak juz pisalem mialo ten temat poruszyc i zakonczyc problem...:P

" jeszcze cię powiadamiam, że po to są Subowie Hollow, żeby pomóc ogarnąć Liderowi sytuację bo nie zawsze Lider może sam sobie poradzić"
czy to mialo znaczy ze niemam prawa sie odezwac ?

Mitzrael

Administrator

Wysłany: 2009-03-12, 07:29   

Skoro chciałeś postawić nas przed faktem dokonanym i miałeś zamiar zmusić wszystki do tego, by wybrali nowego Lidera, to trzeba było przyjąć inny ton wypowiedzi. Powiedzieć, że proponujesz siebie i kogoś tam, bla bla bla, ankieta i głosujcie. Teraz ta dyskusja jest bezsensowna nieco w każdym calu. Nie każdy jest w stanie ogarnąć co się dzieje w klanie na tyle, by zawalać szkołę, chociaż może niektórzy mają ją gdzieś i nie zależy im na ocenach. Ja mam maturkę za mniej niż 50 dni i dlatego jak tylko znajdę chwilę wolną od nauki to staram się odpalić grę, ale nie zawsze jest na to czas, więc mówienie, że "Ichi się nie pojawia", a jak ona sama mówi, ma naukę, to też dla mnie nie jest konkretny powód, żeby mówić iż ona się nie nadaje. Ludzie mają swoje życie, które sami muszą ogarnąć, a nie tylko non stop opanowywać co się w klanie dzieje ._.

Cathy 

Wysłany: 2009-03-13, 10:13   

lider liderem,
ale i tak nas jest online maluteńsko

3 osoby, 4 osoby max czy to rano czy wieczorem.

jak tak dalej pojdzie to pojde do innego klanu, bo tu nawet party sie ni eskomponuje. rozumiem ze gra sie znudziła wielu osobom...

Mitzrael

Administrator

Wysłany: 2009-03-13, 15:38   

Ano niestety, frekwencja też nie jest najlepsza ostatnimi czasy to fakt. Cóż, jak tak bedzie się utrzymywało to trzeba będzie niestety pomyśleć nad rozwiązaniem klanu i porozchodzeniu się po innych, co nie uśmiecha mi się za bardzo. W każdym razie albo Desire (Parę osób tam jest "naszych" jak Fryzu, Daro czy Clinth) albo Revert ^^

KageBushin 

KGKage

Wysłany: 2009-03-13, 16:02   

wiem zde temat nie dotyczy tego ale mozebysmy zaczeli przymowac neewbie anglikow dopuki nie bedzie wiecej polakow online?

Ag1to3

Wysłany: 2009-03-14, 16:35   

to nie jest rozwiazanie bo klan jest POLSKI ... i na tym był budowany

KageBushin 

KGKage

Wysłany: 2009-03-14, 17:00   

nie zrozumiales ma to byc rozwiazanie tymczasowe dopuki nie zacznie wiecej grac polakow w megaten...a na razie mamy za duzo wolnych slotow..kolejnym punktem jest to ze mozemy wykorzystac akty newbie klanowiczow by sie expic ... wiem ze dla wyzszych lvlow exp z aktow to juz malo ..ake ziarnko do ziarnka(a 100-200k expa piechata niechodzi)

Ag1to3

Wysłany: 2009-03-15, 10:19   

ale jezeli nie zgodzi sie na to pare osob (ze wzgledow jezykowych) to na sile nie mozemy wklejac "angolow" xD ,w sumie mi to nie przeszkadza ... i nie liczy sie ilosc tylko jakosc ale bez ilosci jakosci tez nie bedzie . trzeba znalesc jakies rozwiazanie, zmiana lidera nie wchodzi w gre , zrobienie zastepcy (czyli nadanie fikcyjnych praw np. najczesciej grajacemu badz najbardziej ogarnetej osobie) jeszcze moze byc , a wbijanie angoli musialo by przejsc u wszystkich klanowiczow ...

Odpowiedz do tematu