desir3.jun.pl Strona Główna
ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Okrągły Stół
Autor Wiadomość
HolloW 

Wysłany: 2009-03-15, 11:56   

ja jestem w tym clanie jeszcze dlatego ze jest polski... kage sory ale ja wole zeby pozostal polski wiec sie na angoli niezgadzam;p

REKLAMA 

KGKage

Wysłany: 2009-03-15, 17:13   

KageBushin 

KGKage

Wysłany: 2009-03-15, 17:13   

eh czemu nikt nie czyta DOKLADNIE moich postow to mialo by byc TYMCZASOWE rozwiazanie dopoki wiecej polakow nie skolujemy jak juz ich bedziemy miec to angolow na zbity pysk wywalimy(ale najpierw wykorzystamy ich akty)

Mitzrael

Administrator

Wysłany: 2009-03-15, 18:53   

Mhm, co jak co, ale super nastawienie Kage, na prawdę. Jestem całkowicie przeciw temu pomysłowi. Przyjmowanie a potem nagle wywalanie anglojęzycznych graczy to jest dla mnie jakaś chora paranoja, która mija się ze wszystkimi wartościami. Takimi działaniami tylko można sobie narobić wrogów, więc ja się na to jak najbardziej nie piszę.

Ag1to3

Wysłany: 2009-03-15, 19:04   

KageBushin napisał/a:
eh czemu nikt nie czyta DOKLADNIE moich postow

no ja cie zrozumiałem ale nie można zrobić takiej akcji że przyjmiemy 8 rusków albo francuzów :-D i jak frekfencja skoczy to ich wywalimy z tekstem : "sorry but this is clan only for polish players" :mrgreen: to poprostu by było zabiciem naszego HONORU ^^'

___________ mit był minutki przedemną i napisał to samo w sumie :-D

KageBushin 

KGKage

Wysłany: 2009-03-15, 21:21   

Ok rozumiem ze pomysl zostal odparty..i luz
ale hyba mnie nie zrozumieliscie(znowu) My bysmy nie tylko wykorzystali...ale takrze pomogli tym graczom, owilem o newbie ktorzy jescze nie maja "know how" i my im pomagamy znalesc sie w grze a my zyskjemy expa i klan expa , hociaz mcie racje ze potem wyrzucnie ich na zbity pysk to przegiecie.....ale dalem ten plan tylko dlatego ze wciaz stoimy
na 25-27 czlonkow w klanie ,czyli sie nie rozwija, wiec uwazam ten plan jako cos w rodzaju
"drastyczne srodki ostateczne na ratowanie klanu", ale macie racje tez bym nie chcial zey klan mnie wykorzystal i sru na zbity pysk za to ze nie jestem taki i smaki
wiec........koniec tego tematu pomysl odpada i kombinujemy dalej.....

KageBushin 

KGKage

Wysłany: 2009-03-15, 21:25   

i masz racje mitzu to bylo hamskie z mojej strony.....
ale nie posadzaj mne po jednym poscie, nie jestem tym co ludzmi handluje...

Ag1to3

Wysłany: 2009-03-15, 22:51   

jeszcze mozna stworzyc zastepce lidera (taka lipa ale co tam) ktory by mial fikcyjne prawa rozwiazywania problemow (troche jak psychiatra) i w razie czego informowal by na bierzaco na forum badz do lidera co sie dzieje w klanie (troszke zalecialo konfidencja) ...
i jeszcze jedno ... suby sie nie staraja !! taka jest prawda... wielu jest zagubionych polakow w tej grze i mozna ich dobrze pokierowac ... macie znajomych z kompami dajcie im cynk o dobrej grze za free i jeszcze mozna ustawic link do strony megaten.aeriagames.com badz jakiejs innej na gg lub n-k albo czego tam jeszcze uzywacie jezeli ktos ma problem z rejestracja to tez mozecie pomagac ... wszystko da sie zrobic jezeli sie chce :-)

KageBushin 

KGKage

Wysłany: 2009-03-15, 23:05   

eh i znowu sie odwoluje do jednej rzeczy ...czasu.. uwierz mi agito ze chetnie bym pmagal newbie polakom i wogole... ale jako sub mam tez obowiazek expic i miec jakis rozsadny lvl a na razie na tym etapie wypadam najslabiej ze wszystkich subow bo staram sie dzielic swoja wiedza o grze z nowymi(no terz juz niemamy newbie w klanie ale wiecie o co chodzi) dlatego napisalismy poradniki i wogole......ale brakuje tez nam czasu na sama gre a wkoncu tez jestemy graczami i chcemy sie cieszyc gra jako subowie i gracze

Mitzrael

Administrator

Wysłany: 2009-03-16, 14:50   

Nie mówię, że czymkolwiek i kimkolwiek handlujesz, ot tylko twój plan zakładał nieco przedmiotowe traktowanie ludzi to tyle ;p Co do zastępcy Lidera, jak najbardziej jestem za. Druga osoba mająca prawo w razie czego podejmować decyzje na własną rękę będzie pomocna, a na pewno nie zaszkodzi. Tylko bedzie musiała być w kontakcie z Ichi co do tego, co się dzieje i dlaczego ewentualnie jakąś decyzję podjęła. A staranie się subów, no cóż, ja się staram jak mogę i próbuję być w grze w każdej wolnej chwili, co ostatnio coraz ciężej wychodzi, ale jakoś idzie. Teraz będzie większa chwila wolnego, bo mniej sprawdzianów, ale i tak, matura sama sie nie napisze. XD

KageBushin 

KGKage

Wysłany: 2009-03-16, 17:29   

no tak to jesli sie ichia zgodzi przeprowadzimy glosowanie(w formie ankiety)
jako pierwszy zglaszam Mitza na 1 zastepce,Potem Grey i Cathy jesli mitzu odmowi jako ze sam nie ma czasu

IchiaPL 

Masterka ;3

Wysłany: 2009-03-16, 19:01   

Hmm i co ja mam powiedzieć??
Oczywiście że się zgadzam na zastępcę ^^
W sumie to myślałam że subowie są zastępcami ale skoro oni się odwołują tego to trzeba kogoś wybrać
I zgłosiłabym tak jak Kage ^^

-------------------------------------------------------------

HolloW 

Wysłany: 2009-03-16, 20:01   

hmm... pojecia niemam kto by sie nadawal...
kage... pamietam twoje wpadki jak np: Afera z tym logo wiec sory nienadajesz sie^^ serio jestes spoko ale na zastepce sie nienadajesz
Mitz... serio wybor mitza to zadna zmiana... on jest niewiele wiecej niz ty ichia w grze wiec zabardzo niezmienia to sytuacji:P
Grey... niewiem co do niej... czasami sie pojawia ale ma zbyt lagodny charakter na to (mam na mysli ze mogla by niebyc w stanie uspokoic sytuacji w razie potrzeby) ale pomijajac ten szczegol to w sumie mozna by jej dac szanse:P
Cathy... tutaj niewiem z jednej strony ona by sie nadawala ale jej podejscie do Newbie mnie zastanawia:P niemam nic przeciwko zeby cathy byla zastepca ale pewnie wiekszosc newbie sie jej przestraszy i dotego ma jej ponoc niebyc 3tyg wiec chyba tutaj podobnie z tym logowaniem by bylo...
to moja opinia na ten temat^^

Mitzrael

Administrator

Wysłany: 2009-03-16, 21:36   

Ja powiem tak. Niektórym na pewno by się nie spodobało jakbym został zastępcą, bo teraz mnie nie ma. Po prostu nie mam motywacji, zeby siedzieć z odpaloną grą jak się uczę, wolę posiedzieć z włączonym gg, ale jeżeli będę musiał coś zrobić, to mogę przy odpalonej grze siedzieć, jeden pies ;p Po prostu nie mam czasu na zabawę w expienie itp.

KageBushin 

KGKage

Wysłany: 2009-03-17, 10:58   

to byly sugestie pozatym nie zglaszalem swojej kandydatury....ale z tego co piszesz hollow wycodzi na to ze nikt sie nie nadaje.....

a tak wogole ten temat staje sie hot topic i moze przeniesmy te rzomowy do innego tematu albo zmienmy temat bo juz od "zmiany lidera" doszlismy do "wyboru zastepcy"(No niby jest zwiazek ale hyba wiecie o co mi chodzi)

IchiaPL 

Masterka ;3

Wysłany: 2009-03-17, 14:53   

Ja w sumie nie wiem już sama kogo wybrać ale mi się wydaje, że może być nawet Kage jeżeli Mitzu nie będzie chciał. I tak nie będzie mógł się bawić logiem a zaufanie mam do niego ^^

-------------------------------------------------------------

Odpowiedz do tematu